W czasie mrozów często spotykamy się z tematem utrat ciepła

W czasie mrozów niejednokrotnie spotykamy się z tematem utrat ocieplenia co tworzy wysokie rachunki za ogrzewanie. Ciepło ucieka nam częstokroć poprzez posadzkę i są to szkody aż do 15 %. Dlatego Multiprotect stworzył praktyczne rozwiązanie owego kłopotu. Jest nim mianowicie specjalny podkład Multiprotect. To podkład jaki kładzie się pod panelami na podłodze. Gwarantuje on korzystniejszą izolacje termiczną pomieszczenia dodatkowo zmniejsza od 10 do 15 procent straty ocieplenia. Również dzięki wdrożonej metodzie pozwala również na izolacje akustyczną. Co jest zwłaszcza ważne w obecnym hałaśliwym mieście.

Dzięki odpowiedniemu wygłuszeniu pomieszczenia potrafimy również niskim wydatkiem poprawić więzi z bliskimi. Zawartość podkładu umożliwia wdrożenie go w montażu ogrzewania podłogowego.

Podsumowując jeżeli zdecydujemy się na użycie podkladu Multiprotect to zyskujemy dużo korzyści.

Kluczowa z nich to ekonomia na rachunkach za ogrzewanie dzięki właściwościom termoizolacyjnym.

Kolejna to zatroszczenie się o akustykę pomieszczenia co zwiększy komfort używania z niego.

Następną jest jego odporność która zawdzięcza gęstość co pozwala na używanie go też w wnętrzach jakie są mocniej użytkowane.

Jednakowo istotną jest oszczędne opakowanie spowodowane faktem iż oferowany jest w rolkach po 8m2 co pozwala na na zużycie i wykorzystanie go również w miejscach o niepowtarzalnym rozmieszczeniu. Dzięki temu będziemy w stanie kupić należytą liczbę podkładu.

Klasycznym przykładem tego jak tego typu podkład pozwala zaoszczędzić środki to sytuacja w czasie której Państwo Kowalscy poprzez cały sezon grzewczy wydają 1000 złotych na ocieplanie. Po zastosowaniu specjalistycznego podkładu Multiprotect i ograniczeniu strat termicznych ta kwota to już wyłącznie 850 zł.

Jak można zobaczyć są to racjonalne oszczędności. Natomiast w dalszej perspektywie np. w przeciągu 10 lat umożliwia toż na ekonomię rzędu tysiąca pięciuset złotych.

Więcej: Multiprotect 1000

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *