W czasie ferii szkolnych organizuje się dla dzieciaków i młodzieży odjazdy poza miasto.

W czasie ferii szkolnych tworzy się dla dzieci i młodzieży wyjazdy poza centrum. Szuka się miejsc, w których można przygotować mnóstwo zabaw dla uczniów.

Idealnym miejscem jest na zimowisko Białka Tatrzańska. Owa niewielka podhalańska wioska zapewnia doskonały wypoczynek w górzystym klimacie. Nawet podczas spokojnej zimy, nie zabraknie tam śniegu dla miłośników nartów. Stacje narciarskie z licznymi wyciągami krzesełkowymi stwarzają doskonałe warunki dla miłośników tegoż wysiłku. Stoki są odpowiednio oświetlone, zatem wolno tam bezpiecznie szusować od rana do nocy

Wielką frajdą jest aquapark. Jednostki dorosłe mogą na basenach rozwijać swoją formę fizyczną i rozwijać pływanie. Najmłodsi będą się doskonale zajmować w brodzikach, na zjeżdżalniach i wodnych placach zabaw. Do pływalni doprowadzana jest woda termalna w temperaturze około 30 stopni, zawierająca mikroelementy konieczne dla zdrowia.

Wolno też zorganizować jedynie parodniowy wyjazd w góry. Dla uczestników wycieczki Białka Tatrzańska oferuje bazę noclegową i świetne jedzenie w lokalnych karczmach. Przy tejże możliwości można również zaczerpnąć z hydroterapii w zdrowej wodzie mineralnej wartościowej w potas, magnez, wapń i żelazo. Takie prysznice dopisują pełnej relaksacji, podnoszą wytrzymałość na stres zaś nawet wspomagają odchudzanie. Na małe wycieczki Białka Tatrzańska ma idealne warunki – zapewnia zjazdy narciarskie albo rekreację na basenie. Członkom dłuższego wyjazdu Białka Tatrzańska zagwarantuje urozmaicone zajęcia w czasie całego pobytu.

Autor: Wycieczki Białka Tatrzańska

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *