W miasteczku Bełchatów istnieje taka organizacja, opiekująca się osobami najmłodszymi

W mieście Bełchatów istnieje taka organizacja, opiekująca się najmłodszymi, a jest to, jak głosi jej nazwa, Fundacja Anitka. Organizuje wiele edukacyjnych warsztatów nie tylko i wyłącznie dla dzieci, lecz także dla osób w dorosłym wieku, lecz mimo wszystko te zajęcia są skierowane bardziej dla dzieciaków. Nie licząc tego na witrynie fundacjanitka.pl da się znaleźć artykuły na temat czegoś takiego jak Fotobudka Bełchatów. Jest to fajna możliwość dla ludzi lubiących zdjęcia i dobrą zabawę . W takowej fotobudce, można wykonać przeróżne zdjęcia będąc przebranym w najśmieszniejsze kreacje dostępne za pomocą tej instytucji. Możemy przeczytać na stronce fotobudki, że proponują oni takie rzeczy jak: wypożyczenie od 1h, które wynosi 100 złotych, a z dojazdem dodatkowe trzysta złotych, oprócz tego do wybrania różne tła, świetne rekwizyty, ramka, którą można utworzyć, ewentualność przesłania na skrzynkę, darmowy dojazd do 50 km od Bełchatowa. Udowadnia to, jak niezawodnie stworzone jest owe przedsięwzięcie. Oprócz tego na stronie fundacji Anitka widnieje jaka jest istota tejże instytucji otóż: ,,Jeśli szczęście daje Ci taniec – tańcz, jeżeli pisanie – pisz, jeżeli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to. Mnóstwo dróg prowadzi do szczęścia. Jest to cudowne przesłanie. Robią także imprezy urodzinowe dla dzieci, to dowodzi jak wiele możliwości oferuje ta instytucja, co zezwala na szybką decyzję, w sprawie tego, czy skorzystać z ich usług. Na ich stronie można też przeczytać kto wymyślił te przedsięwzięcie i przez kogo posiadamy tę przyjemność, by posiadać w Polsce taką fundację jak ta, więc możemy przeczytać: ,,Alicja Skrzypiec – jestem Prezesem Zarządu Fundacji i jego założycielką. Z wykształcenia jestem trenerem i pedagogiem. Ukończyłam pedagogiczne studia na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Pracowałam w szkołach, prywatnych spółkach i ngo. Ostatnio calutki swój czas wolny przeznaczam na dokształcenie się oraz poznawanie światowych firm pozarządowych.
Mym oczkiem w głowie jest moja rodzina: mąż oraz synowie Tymoteusz, Franek i Paweł.
Pasjonuję się rękodziełem artystycznym. Mym największym pragnieniem jest podróż Camperem po krajach Europy i podróż dookoła Świata.

Magdalena Szymczak – “skończyłam psychologiczne studia na Uniwersytecie Łódzkim oraz 4-letnią szkołę psychoterapii w podejściu integratywnym. Zawodowo jestem połączona z Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi oraz Fundacją Subvenio. Prowadzę psychoterapię indywidualną ludzi w dorosłym wieku. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora. Prowadzę grupy wsparcia, grupy rozwojowe oraz szkolenie z zakresu profilaktyki zdrowia. Jestem współautorką programów profilaktycznych.”. Są to fantastyczne dwie panie, którym calutki Bełchatów zawdzięcza tak cudowne miejsce jak Fundacja Anitka. Miejmy wiarę, iż ta organizacja pozostanie na bardzo długo.

Więcej: Pracownia Nitka

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *