Paintball to niewątpliwie rozrywka, której można popróbować samodzielnie.

Lato trwa w pełni, a temperatura za oknem a także słoneczko mobilizują do wyjścia z swojego mieszkania a także spędzania wolnego czasu na świeżutkim powietrzu. Jeżeli dodatkowo nudzą Cię tradycyjne ćwiczenia, masz dosyć spacerowania i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę, lub zwyczajnie jesteś miłośnikiem militariów, jest na to rozwiązanie – paintball. Taką podstawową wiedzę na temat paintballu ma niewątpliwie każdy z nas – pistolet na kulki z farbą, mundur i plener. Jednak pod paintbollem ukryte jest znacząco więcej, a każdy mecz to niezapomniane emocje, które sprawią, iż będzie chciało się jeszcze wielokrotnie złapać za ikoniczną, pneumatyczną broń, nazywaną fachowo markerem.

Po pierwsze, wiele przedsiębiorstw które zajmują się paintballem oferuje swoim graczom parę boisk lub plenerów, w których można grać, możemy więc dla siebie wybrać taki, który pasuje nam najbardziej. Po drugie, niekoniecznie musi być to zabawa w stylu “zwycięża ostatni” – mecze przyjmować mogą różnorodne formy, na przykład wszystkim dobrze znaną grę Capture the Flag, a zatem przejmowanie flagi własnego przeciwnika.

Dla miłośników mocnych wrażeń przeważnie istnieje również możliwość gry w porze nocnej. Paintball to taka rozrywka, której możemy spróbować samemu, ze dobrymi przyjaciółmi, ale która nadawać się będzie też na większe zabawy – czy będziemy mogli wyobrazić sobie lepszy kawalerski lub lepszą integrację, niż w momencie kiedy przeciskamy się poprzez pola w odpowiednim mundurze, z bronią, nasłuchując a także wyglądając jakiegokolwiek śladu graczy z przeciwnej drużyny? Z całą pewnością nie.

Autor: paintball Kalisz

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *