Farmtrac istnieje od 2000 roku.

Farmtrac jest twórcą rolniczych ciągników. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Mrągowie. To wiodący fabrykant w biznesie. Firma istnieje od 2000 roku. Z skromnego, niewielkiego przedsiębiorstwa w przeciągu parunastu lat Farmtrac stał się jednym z największych producentów traktorów na terenie naszego kraju. Do tego czasu zyskał wiele ważnych nagród branżowych. Jest także uznawanym biznesmenem w regionie, twórcą programu pod tytułem ,Jestem z Mrągowa” promującego Mrągowo.
Firma Farmtrac oferuje szeroki asortyment części do ciągników. Części c-385 oraz dodatkowo części do c 360 traktorów też znaleźć można w ofercie naszego przedsiębiorstwa.
W naszej firmie odnajdziesz szeroki wybór różnego typu części do traktorów c-386 oraz c 360. Zawsze w przystępnej cenie, przy szybkim czasie realizacji Państwa zamówienia. Zamówienie złożysz szybko, wygodnie oraz bez najmniejszych problemów. Nasi pracownicy są do pełnej dyspozycji w godzinach w których otwarty jest nasz sklep. Jeśli masz wątpliwości jakiej dokładnie części szukasz warto skorzystać z naszej pomocy. Z chęcią pomożemy i zaproponujemy stosowne rozwiązanie. W naszej firmie możecie liczyć nie tylko na wysokiej jakości części zamienne do ciągników, niemniej jednak również na profesjonalizm całego procesu realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami, aby zapoznać pełen zakres naszej oferty.

Więcej: części do c 360

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *