Płeć piękna ma tendencję do robienia zakupów kierując się impulsami

Jest powszechne przekonanie, że garderoba kobieca obfita jest w wszelkiego typu elementów, za pomocą których można skomponować różnorodne modowe stylizacje. Jak się jednak okazuje, pomimo mnóstwa rozmaitych ubrań oraz akcesorii wiele pań sądzi, że nie ma co na siebie włożyć. Poniektórzy biorą ten temat żartobliwie, chociaż jest wstanie być w tym trochę prawdy. Z czego to wynika? Jak uważa ekspertka blog-o-torbach.pl, otóż z tego, że panie mają tendencję do kupywania pod wpływem emocji, np. promocyjną ceną. Kierując się tymże procesem myślenia, śmiało da się stwierdzić, że kupując produkty właśnie taką metodą, być może okazać się, że po dowiezieniu do mieszkania nie ma możliwości zestawienia ich z czymkolwiek, ponieważ do żadnych nie pasują.
Patrząc na to należałoby zatroszczyć się o to, żeby w kobiecej szafie były rzeczy uniwersalne, do jakich będzie się dało dopasować niewątpliwie większość rzeczy. Chodzi tutaj głównie o ciuchy będące w ciemnych odcieniach, jak choćby spódnice, spodnie lub torebki. Jeśli stawiamy w swych stylizacjach na barwne torebki, to z pewnością należałoby posiadać takowe elementy garderoby, które będą się z nimi świetnie łączyły. Dla pań, które sportowe kreacje żadnego kłopotu nie będą robiły plecaki, gdyż nawet jeżeli są niesłychanie kolorowe, to w zestawieniu z tegoż typu stylizacją prezentuje się to znakomicie.

Reasumując – warto pamiętać o tym, aby w każdej damskiej szafie znajdowały się uniwersalne ubrania, które będą zestawiały się ze wszystkim.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *