Mięciutka, lekka, przyjemna w dotyku pościel 3d.

Składająca się z poszewki na kołderkę oraz z poszewek na dwie poduszki pościel 3d ma wzór dwustronny. Na jednej stronie umieszczone zostały kwiatki oraz przewijające się pomiędzy nimi liście. Z drugiej natomiast kołdra ma jednolity kolor w jasnym, zbliżonym do beżu odcieniu. Nasz komplet nie tylko jest doskonałą kompozycją pod względem barw, ale również całkowicie odpowiada dzisiejszym standardom.

Miękka, lekka, przyjemna w dotyku pościel 3d w czasie upałów przynieść miłe ochłodzenie. Jakość naszej kołdry niewątpliwie zasługuje na uznanie, jak i na podkreślenie, ponieważ jest wykonana z tkanin wysokogatunkowych, takich jak jedwab, satyna, bawełna, dzięki którym doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Pościel 3d charakteryzuje się stonowaną gamą kolorystyczną, a dzięki jej nowoczesnemu wzornictwu można przypasować ją właściwie do każdego wystroju sypialni.

Pościel 3d jest wykonana z bardzo dobrego surowca, jakim z pewnością jest satynowa bawełna. To dzięki niej zachowa trwałość a ponadto nasycenie kolorów w ciągu sporej ilości lat, bez względu na to, ile razy będziemy ją prać. Odróżnia się intensywnością barw oraz wyjątkowo interesującym wzorem. Zapewni miły odpoczynek a także sen, ponieważ jest bardzo miła w dotyku.

Więcej: pościel 3d 160×200

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *