Wystarczy zadzwonić do zaufanej placówki

Każdy kierowca spotkał się z pewnością nie raz z niefortunną chwilą, jaką jest awaria auta. Sytuacja tego typu może być spowodowana zniszczeniem pewnych elementów układu mechanicznego, złapaniem gumy lub kolizją drogową. W poniektórych sytuacjach niestety nie umiemy odpalić naszego auta i dotrzeć do zakładu mechaniki pojazdowej.

W takich sytuacjach pomocna jest autolaweta. Wystarczy jedynie przedzwonić do sprawdzonej placówki i w niedługim czasie przyjedzie pojazd, który zawiezie nasz pojazd w odpowiednie miejsce. Holowanie pojazdów w bardzo wielu sytuacjach jest jedynym rozwiązaniem.

Jeśli chcielibyśmy być spokojni w trakcie podróży, nie niepokoić się o to, gdzie zadzwonić, niemalże wszelka firma ubezpieczająca nasz samochód zapewnia opcję zakupu dodatkowej pomocy, która w razie potrzeby umożliwia holowanie aut. Jest to dodatkowo płatna usługa, jednak w wielu sytuacjach ułatwia postępowanie podczas awarii.Firmy posiadające autolawety samochodowe i świadczące usługi w tej kategorii posiadają zróżnicowane ceny.

Zwykle uzależnione są one od lokalizacji, w której przebywamy, a placówki doliczają opłatę ostateczna w oparciu o ilość przebytych kilometrów. W obecnych czasach łatwo można również wynajmować autolawety, ażeby móc we własnym zakresie przetransportować pojazd. Jest to niezbędne np. przy przywożeniu aut zza granicy.

Cena wynajmu pojazdu holowniczego liczona jest przeważnie od doby. Przedsiębiorstwa oferujące tego typu samochody także na godziny oraz większe okresy, a cena uzależniona jest jeszcze od ładowności oraz opcji autolawety.

Więcej: skup samochodów białystok

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *