Wszystko zależy od tego ,które felgi zakupimy.

Przepiękny wizerunek auta osobowego nie jest możliwy do zdobycia jeśli nie weźmiemy pod uwagę tego, jakie posiadamy w samochodzie felgi, inaczej mówiąc koła.
Najbardziej znane są felgi stalowe ,które niestety najczęściej nie wyglądają zbyt atrakcyjnie i tak faktycznie właściwie każdy,  ładny pojazd potrafią przekształcić w niezbyt ładny. Image auta to w bardzo dużym stopniu właśnie kółka. Z tego także powodu coraz więcej osób decyduje się na felgi aluminiowe jakie nadają samochodowi ładnego wyglądu, klasy, a w poniektórych sytuacjach sportowego charakteru. To wszystko uzależniony jest od tego ,które felgi zakupimy, a również od tego do jakiego samochodu je będziemy montować.
Felgi mogą być w bardzo różnych gabarytach. Jeszcze do niedawna popularnym rozmiarem felg był rozmiar 15 cali. Dziś bardzo  cali można spotkać samochody z felgami 17 cali, a także 18cali a także 19 cali. Jak zatem można zobaczyć rozmiar koła stale rosnie.
Jeżeli jednakże chcemy podróżować w komfortowych warunkach, to dobrze jest wybrać felgi w rozmiarze od 15 do 17 cali. Czym większych rozmiarów koło tym znacznie mniejsze opony, bo jej profil jest niższy. Posiadamy zatem znacznie mniej gumy jaka amortyzuje różnego rodzaju nierówności. Warto mieć to na uwadze.

Zobacz: alufelgi 16 5×108

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *