Proargi to rzetelny środek o dobrej jakości.

Proargi to sprawdzony środek o bardzo dobrej jakości wykonania, ze starannością oczyszczony oraz co bardzo istotne spełniający obowiązujące standardy. Proargi składają się z organicznej l-argininy oraz ponadto ze składników takich jak : cytruliny, witaminy D, i ekstrakt z owoców. Wpływ l-argininy na zdrowie był badany przez 3 amerykańskich naukowców, którzy otrzymali Nobla za swoją pracę naukową.

Ogromną zaletą proargi jest fakt, iż nie ma w sobie żadnego cukru, ale wyłącznie naturalną stewie, na próżno też poszukiwać u niej sztucznych enzymów oraz substancji konserwujących. Do plusów suplementacji proargi zaliczyć można głównie przyrost wytworzonych cząsteczek tlenku azotu w organizmie, bardzo szybką odbudowę organizmu po dużym wysiłku, wzmocnienie odporności własnego organizmu, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Oprócz tego proargi między innymi znacząco opóźniają starzenie się własnego organizmu, stabilizują ciśnienie krwi a dodatkowo ilość cukru we krwi. Tak więc jak widzimy proargi niesłychanie dużo nam dają, poprzez nie nasze zdrowie i samopoczucie staje się o wiele lepsze, dzięki czemu możemy zyskać na energii życiowej.

W jaki sposób zażywać proargi? Farmaceutyk jest w formie saszetek i sugerowana jest tutaj ilość jednej albo 2 saszetek na dzień, które powinno się przedtem dokładnie rozpuścić w połowie szklanki chłodnej wody. Istnieją przeciwności do brania proargi, nie powinno się jej głównie zażywać w trakcie stanu błogosławionego oraz karmienia piersią. Nie powinny proargi stosować również ludzie po zawale serca, a również cukrzycy. I na zakończenie o czym należy zawsze pamiętać – różnego typu suplementy nie zastępują naszej codziennej diety. Też nie wolno brać więcej, niż zalecana dawka dobowa.

Zobacz więcej: proargi

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *