Permanentny makijaż, to inaczej makijaż robiony na stałe.

Co to takiego makijaż permanentny i po co w ogóle się go używa? Odpowiedź na tego typu pytanie jest banalnie prosta. Niewątpliwie każda dziewczyna uwielbia prezentować się atrakcyjnie. Metody zdobienia oraz upiększania buzi jak również sylwetki były naprawdę różne, w zależności od czasów, aktualnej mody a także kultury, podobnie jak i otrzymywane efekty końcowe, ale wszystko pozostaje nieustająco kwestią naszego gustu.

Makijaż permanentny, to inaczej makijaż make up stały, który polega głównie na wstrzykiwaniu pod skórę stosownych pigmentów, stosowanych głównie w okolicach oczu, ust i brwi. Można go porównywać z tatuowaniem. Trwałość takiego makijażu jest naprawdę różna, jednakże są i takie klientki, u których makijaż permanentny utrzymuje się nawet około 4 lata! Makijaż permanentny pozwala radować się perfekcyjnym wyglądem o każdej porze dnia i nocy.

Bardzo często kobiety pragną poprawić wygląd i kształt swoich brwi. Jeśli mamy zamiar nadać lepszy kształt swoim brwiom warta polecenia jest metoda ombre, jedna z najbardziej popularnych metod makijażu permanentnego, radująca się również ogromną sympatią wśród klientek. Technika ta polega na subtelniejszym i delikatniejszym cieniowaniu, poprzez co nasze brwi nie będą jednolite, ale za to niezwykle zbliżone do ich naturalnego wyglądu i kształtu.

Chcąc troszeczkę podkreślić nasze brwi możemy zdecydować się na tak zwany microblading, czyli dorysowywanie włosków na skórze. Nie wpływa na zagęszczanie brwi, jednak również umożliwia nadać im dość naturalny wygląd. Permanentny makijaż to wspaniałe wyjście dla wszystkich kobiet, które na co dzień nie posiadają zbytnio czasu na spędzanie godzin przed lustrem wykonując makijaż. To także doskonałe rozwiązanie, dla osób lubiących sporty wodne, ponieważ nie ulega on rozmazywaniu. Dzień w dzień pozwoli zachować twarzy przepiękny, świeży wygląd, idealnie tuszując wszelkie niedoskonałości.

Autor: Makijaż permanentny

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *