Wszystkie części potrzebne do montażu odpływu liniowego są zrobione ze stali nierdzewnej.

Teraz w trakcie remontu lub budowy toalety należy zamontować odwodnienia liniowe, czyli inaczej odpływ liniowy. To nic innego jak rynienka pod prysznicem, która odpowiada za odpływ wody do kanalizacji. Przy takim montażu bardzo często wybiera się kafelki.

 

Za sprawą grawitacyjnemu odbiorowi wody nie tylko pod kabiną prysznicową, niemniej jednak także w zjazdach do piwnicy, garażach i basenach. Odprowadzenie zużytej wody odbywa się pod listwą poprzez specjalny syfon. Zazwyczaj takie tunelowe odwodnienie zwane jest nie inaczej jak odpływową listwą, ponieważ pod listwą umiejscowiony jest naturalny lub wybudowany wąski tunel, który odprowadza wodę do syfonu, a następnie do kanalizacji. Montaż takich odpływów jest dopuszczalny w dowolnym miejscu podłoża, czy to toalety (jako łazienkowa armatura), podłogi w garażu czy w rozmaitych publicznych miejscach, jak na przykład prysznice w pływalniach i baseny. Częstokroć używane takie odwodnienie liniowe jest montowane w prysznicach, żeby ułatwić używanie poprzez osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózku albo którzy potrzebują siadania, wtedy nie trzeba jakichkolwiek brodzików czy krawędzi.

 

Wszystkie elementy niezbędne do montażu odpływu są opracowane ze stali nierdzewnej, to chroni przed rdzewieniem a także gwarantuje niezmieniający się wygląd. Listwę zazwyczaj wąską oraz podłużną możemy przykryć kaflami lub zdecydować się na listwę metalową z ozdobnymi detalami. Ogromny wybór listw odwodnienia liniowego umożliwia zachować oryginalny design toalety a także dopasować do aranżacji łazienki, czy też garażu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *