Potrzeba ci podpisanej przez dorosłych odpowiedniej zgody.

Od jakiegoś czasu marzysz o tatuażu, i nareszcie masz sposobność go zrobić? Nie wiesz jednak jak to w rzeczywistości jest, a nie chciałbyś później żałować? Przecież to decyzja na resztę życia. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o procesie robienia tatuażu na ciele, dobrze trafiłeś!

 

Zapraszam do czytania! Najważniejsze, jest staranne rozważenie, czy chcesz zrobić sobie tatuaż, a ponadto jeżeli jesteś przed osiemnastką, uzyskanie zgody od rodziców. Nie chodzi tylko o to, iż powinieneś zapytać się swoich rodziców, bo jesteś jeszcze dzieckiem, ale potrzeba ci podpisanej przez dorosłych zgody. Salon tatuażu, jaki zgodzi się, by wykonać tatuaż bez zgody jest bardzo podejrzany, i odradzamy z niego korzystać. Następnym krokiem jest znalezienie stosownego lokalu.

 

Studio tatuażu musi być polecone i wypróbowane. Potem powinniśmy zastanowić się nad wzorem, trochę niemądre jest przykładowo tatuowanie sobie imienia faceta albo dziewczyny, z którymi się jest niezbyt długo. Z reguły tatuuje się coś mającego dla nas jakieś znaczenie. Jest tak dlatego, że gdy wytatuujesz coś bo jest “ładne”, może ci się po jakimś czasie znudzić, a będziesz musiał żyć z takim tatuażem do końca życia. Rzecz jasna jeśli nie usuniesz tatuażu, co jest bardzo kosztowne oraz bolesne. Jeśli już masz wzór oraz odpowiedni salon, zostało tylko nastawienie się na nieco nieprzyjemny ból a oprócz tego dość wysoką cenę o ile robisz to w fachowym studiu. Oprócz tego wszystko inne powinno być dobrze, kiedy to przemyślisz, prawdopodobnie nie będziesz miał żalu do siebie samego, wyłącznie atrakcyjną ozdobę swojego ciała.

 

Link: http://samoltattoo.pl/artysci/

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *