Komórka to taka rzecz, z której korzystamy 24 godziny na dobę

Komórka, a raczej smartfon to jedna z rzeczy, z której korzystamy nie tyle dzień w dzień, ile 24h na dobę. Dlatego bardzo ważna jest właściwa ochrona telefonu, w szczególności przed wszelkimi uszkodzeniami spowodowanymi upadkiem. Nawet wtedy gdy telefon upadnie na tyle łagodnie, iż nie odniesie żadnych widocznych szkód, nie znaczy to, iż nie pojawiły się mikrouszkodzenia. Kilka takowych niegroźnych upadków ma możliwość stopniowo powodować coraz słabszą jakość funkcjonowania smartphone. Potem okazuje się, iż po roku użytkowania nagle nasze urządzenie wyłącza się albo zacina.

 

Bardzo często wówczas całą winą obarczamy producenta urządzenia. Jednak awarie spowodowane licznymi upadkami są przyczyną szkód. Dlatego że uszkodzeń wynikłych z licznych upadków nie jesteśmy w stanie uniknąć, należy zabezpieczyć swój sprzęt w jak najlepszy sposób. Sposobem jest dobrze zakupione etui na telefon. Z całą pewnościąnajlepszą opcją jest etui pokrowiec z specjalną klapką, jaka zasłania ekran z przodu. Takie etui, jeśli jest wykonane ze skóry, z dobrym skutkiem zabezpieczy urządzenie w trakcie upadków. Poza tym jest wygodne w użytkowaniu. Przeszukując internet lub odpowiadając na wiadomości będziemy mogli zawsze osłonić ekran tą właśnie klapką bez przymusu wyłączania go.

 

To wygodne zwłaszcza w miejscach publicznych albo w naszej pracy. Oprócz tego pokrowiec posiada specjalną kieszonkę na karty płatnicze lub wizytówki. Tak więc taki pokrowiec z klapką na magnez stanowi najlepszą ochronę Twojego telefonu w szczególności w zestawie z bardzo dobrym hartowanym szkłem. Takie szkło jest też konieczne, niezależnie od tego jakie etui na telefon posiadamy. Niezwykle rzadko zdarza się tak by uszkodzenia powstały zarówno na hartowanym szkle i na ekranie telefonu. Gdy klienci oddają uszkodzone telefony do reklamacji, zniszczone jest wyłącznie szkło, a nie ekran smartfona. Jednakże w ten sposób wiemy, iż nasz telefon został zepsuty mechanicznie i mimo braków znaków korzystania z sprzętu na ekranie, sklep albo producent ma możliwość odmówić bezpłatnego przeglądu w ramach gwarancji. Oczywiście można kupić etui oferowane w formie obudowy telefonu. Takie również bardzo dobrze ochroni nasze urządzenia, jednakże nasz ekran nie jest już tak dobrze chroniony. Tutaj bardzo dobrej klasy szkło hartowane ma znacznie większe znaczenie. Jeśli nie jesteś osobą nerwową i smartphon nie spada Ci zbyt często to ta propozycja może być najlepszą możliwością.

 

Najlepsze tego rodzaju etui jest zrobione z miękkiego produktu, jaki amortyzuje upadki komórki. Najczęściej są to etui wykonane z gumy, wzmocnione po rogach. Finalną rzeczą , która dotyczy zakupu etui na telefon jest wybór wzoru oraz koloru. Obecnie na rynku dostępne jest multum modeli. Istnieje możliwość dosłownie zaprojektować swoje i zamówić wykonanie etui z naszym kształtem. Warto skorzystać z tej opcji, ażeby być zadowolonym. Telefon to coś, na co spoglądamy na co dzień i musi się nam podobać.

 

Etui na telefon LG to także bardzo dobra możliwość zasłonięcia ewentualnych oznak starości posiadanego przez nas sprzętu, takowych jak obicia czy rysy. Takie jednak powstają bardzo często, jeżeli korzystamy z komórki bez żadnej osłony.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *