Kolekcjonerskie figurki Funko Pop! przyciągają uwagę klientów charakterystycznym designem.

Winylowe figurki z kanciastymi a także dużymi głowami to znak rozpoznawczy działalności pop figurki. Seria Pop! jest dziś znana w każdej części świata. Co stoi za niezwykłą sławą figurek kolekcjonerskich Funko Pop!?

Kolekcjonerskie figurki Funko Pop!

Funko to amerykańska marka, którą założono w 1998 roku. Na dzień dzisiejszy stanowi jeden z największych producentów figurek jak również innych obiektów dla kolekcjonerów. Figurki Funko Pop! przyciągają naszą uwagę nietypowym designem. Są wykonane z sztucznego tworzywa – winylu. Mają kanciaste, duże głowy, które to w połączeniu z nieco mniejszymi korpusami utworzyły rozpoznawalne zestawienie. Niesamowicie dokładne wszystkich najmniejszych elementów to ich wielki atut. Całość umieszczana jest w eleganckim pudełeczku z okienkiem – nie wyrzucajmy go, dlatego że figurka może stracić na wartości. Tym, co spowodowało, że kolekcjonerskie figurki Pop! stały się tak popularne, jest na pewno nawiązanie do pop-kultury i ich ekskluzywność. Z tego powodu nie tylko budzą w wielu ludziach pasję do kolekcjonerstwa, lecz także potrafią być doskonałym wyjściem na lokatę naszego kapitału. Takie figurki z poniektórych serii osiągają kosmiczne kwoty na aukcjach. Marka na bieżąco wprowadza nowe serie figurek, w gronie których właściwie każdy ma możliwość odszukać coś dla siebie.

Figurki Funko Pop! oferowane są w licencjonowanych seriach, dzięki czemu miłośnicy seriali, filmów, animacji, komiksów, gier komputerowych, jak również aktorów i piosenkarzy mogą bez kłopotu zebrać kolekcję swoich ulubionych postaci.

Pośród popularnych serii Funko Pop! zaliczamy: Harry Potter,Gra o Tron, Star Wars, Rick & Morty Disney: Kraina Lodu, Toy Story, Król Lew, Mała Syrenka oraz inne , Marvel: Avengers jak również Hulk, Iron Man, Thor oraz inni , DC Comics: Batman, Superman, Wonder Woman a także inni ,Dragonball Z, Overwatch, Władca Pierścieni

Do kupienia są także figurki kolekcjonerskie Pop, które prezentują znane postacie, na przykład wynalazców, piosenkarzy, aktorów. Własne figurki mają m.in. królowa Elżbieta II a ponadto książę Harry, Albert Einstein, Leonardo da Vinci, Alfred Hitchcock, Jaś Fasola.

 

Gdzie należy kupować figurki Funko Pop!?

 

Jeżeli chodzi o zainteresowanie figurkami Funko Polska również ma wielkich kolekcjonerów, którzy stale rozszerzają prywatne zbiory o nowe figurki. Na dzień dzisiejszy figurki Pop! dostępne są w bardzo wielu miejscach. Można nabyć je w hurtowniach z zabawkami dla dzieci, sklepach muzycznych, sklepach z filmami, z grami komputerowymi. Największy asortyment czeka na klientów w sklepach internetowych oraz na aukcjach – to tam mamy możliwość dostać niedostępne już egzemplarze. Średni koszt za figurkę Funko Pop! to około pięćdziesiąt pięć zł, ale niektóre egzemplarze z edycji limitowanych osiągają wartości od stu złotych do ponad 300 pln. Ażeby nabyć je taniej, powinno się porównywać oferty pomiędzy kilkoma sklepami a także czekać na zdarzające się promocje.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *