Balony napełnione Helem

Balony to cudowna ozdoba na różnych przyjęciach oraz świetna rozrywka dla dzieciaczków. Od kilku sezonów niezmiernie modne są Balony napełnione Helem. Hel sprawia, że balony ładnie unoszą się oraz utrzymują się pod sufitem nawet przez paręnaście godz. Taka dekoracja idealnie się sprawdza na bankietowych salach, jak i w domu. Bez większego kłopotu takie balony możemy umieścić też na podwórzu, wystarczy je tylko porządnie przymocować, aby nie odleciały.
Hitem ostatnimi czasy jest także poczta balonowa. Bukiet , który składa się z balonów da się wysłać pod wskazany adres na przykład z okazji rocznicy,urodzin a także narodzin dzidziusia. Balony kupić możemy w różnorakich formach, na przykład serca, cyfr albo liter. Na osobiste zamówienie klienta firmy zajmujące się produkcją dekoracji tworzą na tego typu balonach różnorodne napisy, zamieszczają na nich między innymi imiona zakochanych, ważną datę czy imiona solenizantów.
Balony helem wypełniają na prośbę klienta między innymi kwiaciarnie oraz sklepy z ozdobami. Koszt za jedną sztukę waha się od kilku do kilkunastu zł. Trochę tańszą opcją może być kupno specjalnej butli z helem i napełnienie balonów samodzielnie. Cena tego typu butli wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset zł w zależności od wybranej pojemności. Z pewnością samodzielne wypełnienie helem wymaga dużej dokładności i skupienia.
Tego typu butlę da się nabyć na bardzo wielu portalach internetowych a czasem także w sklepach budowlanych oraz hipermarketach.

Autor: Poczta Balonowa Wrocław

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *