Aby zrobić solenizantowi przyjemność, możemy kupić bilet do tunelu aerodynamicznego.

Jest dużo sposobności na podarowanie komuś prezentu – jego urodziny, imieniny, czy wieczór panieński. Czasami mamy spory kłopot z wybraniem odpowiedniego prezentu dla drugiej osoby. Jeśli mamy zamiar przełamać monotonię i wręczyć coś nietuzinkowego, powinniśmy poszperać odrobinę dalej. Niecodzienna propozycja na urodzinowy prezent? Zorganizowanie wyjścia a także zorganizowanie fajnej atrakcji. Aby sprawić solenizantowi radość, mamy możliwość kupić wejściówki do tunelu aerodynamicznego. Kolejnymi propozycjami są: rekreacyjny lot nad okolicą, 2-dniowa wycieczka za miasto zorganizowana przez biuro podróży czy też… Laserowy paintball Katowice.

Zwłaszcza ostatnia propozycja jest ciekawa, ponieważ ta forma paintballu zagościła w naszym kraju niedawno. Na czym dokładnie polega? Tak jak w zwykłym paintballu wszyscy gracze muszą mieć stosowne ubranie. Graczy wyposaża się w kamizelki i broń. Podstawową różnicą jest tutaj to, że broń w paintball’u laserowym nie strzela brudzącymi kulkami, które po trafieniu w przeciwnika pozostawiają na jego ciele liczne siniaki. Z tej broni wychodzi wiązka światła, która trafiając rywala, zabiera mu punkty. Po skończonej grze możemy prześledzić cały jej przebieg. Jest to możliwe dzięki systemowi czujników , które są zamontowane na na kamizelkach graczy.

Ten typ dobrej zabawy jest bardzo bezpieczny i stanowi świetny pomysł nie tylko dla dorosłych, ale też dla mniejszych dzieci. Jeżeli mamy wątpliwości co do pomysłu na nietuzinkowy upominek, dobrze jest zastanowić się nad grą w ten rodzaj paintballu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *